בית ספר ברושים

בית ספר ברושים  ירושלים

בית הספר ברושים ירושלים

בית הספר ברושים בירושלים הוא אחד ממוסדות החינוך המיוחד המובילים בעיר. אוכלוסיית היעד שלו היא תלמידים בעלי ליקויי למידה מורכבים, בעיות קשב וריכוז, ליקויים בשפה, קשיים רגשיים ועוד. בית הספר פועל מתוך מטרה לתת מענה מלא לכל אלה, ולאפשר לתלמידים את הביטחון שיאפשר להם לשפר את כל המיומנויות החשובות לחייהם.

כיתות הלימוד
בסך הכול, בית הספר ברושים מכיל 12 כיתות לימוד לגילאי 6-12. מעבר לצוות המורים, פועלים בו גם פסיכולוגיות, עובדות סוציאליות, מטפלים רגשיים, מטפלים בתחומים נרחבים (תנועה, ביבליותרפיה, בעלי חיים, אומנות) ועוד. לכל תלמיד מותאמת תוכנית טיפולים אישית, על פי הצרכים שלו.
בית הספר מציע לתלמידיו חוגי העשרה בתחומים מגוונים, לרבות גננות, קרמיקה, צילום, דרמה וכדומה. כמו כן, משתתפים התלמידים בפעולות העשרה מסוגים שונים- בין השאר בשיתוף עם עמותת אתגרים ומשטרת ישראל. הם לוקחים חלק בפעילויות תרבותיות, מבקרים במוזיאונים, יוצאים לטיולים ועוד.

תגבור וחניכה
בית הספר ברושים פועל תוך שיתוף פעולה מלא עם מוסדות אקדמאיים מובילים בעיר, שעה שסטודנטים מטעמם של אלה באים על מנת לסייע לתלמידים המתקשים. כמו כן, פועלות בבית הספר מתנדבות מטעם השירות הלאומי, והן מסייעות לתלמידים בכיתות הלימוד.
לאחר תום יום הלימודים, יכולים הסטודנטים להשתלב בצהרונים או במועדוניות טיפוליות, בפעילויות תנועות הנוער הפועלות בירושלים וכן הלאה. בין השאר, ניתן לציין, בהקשר הזה, את צהרון "ווריאטי", צהרון במסגרת "שותף" ותנועת הנוער "הצופים".

ליצירת קשר ישיר מלאו הטופס

ענה על השאלה: 10+31 = ? 

[thankyou"]

בית ספר ברושים - המעין 2 ירושליםאבחון הפרעות קשב וריכוז בירושלים

x