בית ספר תיכון תל אביב באשקלון

tichontlv

"החינוך הוא הדרך. האדם הוא המטרה", כך כדברי א.ד. גורדון, וכך גם אומרים ברשת תיכון תל-אביב. תיכון תל אביב הוא רשת פרטית אינטרנית, המוכרת על ידי משרד החינוך. אחד מסניפי הרשת ממוקם באשקלון.

התיכון באשקלון מכין את תלמידיו לבגרות בשעות הבוקר. בית הספר שם את הדגש על הכנה מקצועית רצינית, ובה בעת גם נותן לתלמידים את הכלים להתמודד עם כל מה שלמידה כזו מצריכה; משמעת עצמית, כלי למידה והערכה, הכנה לימודית – כמו כיצד לסכם כמויות גדולות של חומר, כיצד להתמודד עם בעיית הזמן הקצוב בבחינה ועוד.

תיכון תל אביב באשקלון חרט על דגלו אני מאמין מוקפד, שהוא דורש מכל הבאים בשעריו לקיימו; לשאוף הכי גבוה שאפשר, ולתת את הכלים לכך; מתן יחס אישי לכל תלמיד, מתוך הכרה בצרכים השונים של כל תלמיד; הזדמנות שווה; מצוינות של המורים ושל התלמידים. 

בית הספר פועל לפי אמות מידה חינוכיות ראשונות במעלה. הוא מקפיד על יחס אישי, הקשבה, עידוד וליווי עד להשגת המטרות. בית הספר מלמד את התלמידים בשיטות הוראה מתקדמות, ומקפיד על צוות מורים מקצועי ומנוסה. התלמידים זוכים לאוזן קשבת ומתן מענה לכל צרכיהם. בית הספר מעניק אווירה פתוחה וצעירה המספקת אקלים לימודי וחברתי תומך. 

בית הספר מקיים במסגרתו גם לימודים לקבוצות ייחודיות, כמו תלמידים לקויי למידה, שמתקשים במסגרת הלימודים הרגילה, אך מעוניינים לעשות תעודת בגרות. הכיתות בבית הספר קטנות. לתלמידים מתקשים ניתנים שיעורי עזר. בית הספר גם מקיים קורסים לתלמידים מצטיינים להכנה מהירה לפסיכומטרי ועוד.

תוכנית הלימודים של בית הספר מקיפה עד לקבלת בגרות מלאה. חומרי הלימוד עדכניים והם נכתבים על ידי מיטב מורי הרשת. החומרים מתאימים כמובן לדרישות משרד החינוך. חומרי הלימוד ניתנים לכל תלמיד ללא תוספת תשלום.

ליצירת קשר ישיר מלאו הטופס

ענה על השאלה: 10+31 = ? 

[thankyou"]

איך להגיע אלינו - הנשיא 7, אשקלון


הצג מפה גדולה יותר

x