בית ספר יאנוש קורצ'ק ירושלים

בית ספר יאנוש קורצ'ק

אודות בית הספר יאנוש קורצק בירושלים

בית הספר יאנוש קורצק הינוו בית ספר ממלכתי קהילתי הממוקם בירושלים. עיקר התפיסה החינוכית של בית הספר מבוססת על תפיסתו של יאנוש קורצק אשר דגל באהבת אדם, סובלנות, אחריות והכרה בזכויותיו של הילד.

פעילות העשרה
אחד הנושאים החשובים הבאים לידי ביטוי בבית הספר יאנוש קורצק, הינו פעילות העשרה מעבר ללימודי המקצועות הסטנדרטיים. כך, נלמדים מקצועות כגון: חשבון, אנגלית, תנ"ך ומדעים בשילוב עם לימודי סין, מחשבים, תכנית מוסיקלית בשיתוף הקונסרבטוריון ועוד. כמו כן, נוהג בית הספר לקיים פעילויות בשיתוף מוסדות אקדמיים וחוץ בית ספרים שונים כגון: האוניברסיטה העברית, משרד החוץ, מוזיאון המדע ועוד.
כמו כן, דוגל בית הספר בעדכון התלמידים בנושאים העומדים על היום בחברה הישראלית ושילובם בפעילויות בתחומים שונים, בין אם לימוד לגבי בחירות במדינת ישראל ובין אם פעילויות בתחום זהירות בדרכים.
ליווי התלמיד בכל צרכיו
בית הספר דואג ללוות כל תלמיד ברמה האישית באם עולים קשיים בתחום מסוים. כמו כן, מתנהלות קבוצות תגבור במקצועות אנגלית, מתמטיקה ומדעים. במידה והילד מתקדם מעבר לשכבת בני גילו ניתן לשלבו בקבוצות לימוד רב גילאיות.

שיתוף ההורים בפעילויות בית הספר
בית הספר דוגל בשיתוף ההורים בפעילויות הנערכות בבית הספר ובשקיפות מלאה. כך, אחד הדברים הבולטים בבית הספר הינו הנהגת הורים פעילה ותורמת לגיבוש הקהילה.
ולסיום, בית הספר דוגל בשילוב הילדים בוועדות שונות בבית הספר על מנת לתרום לביטחונם העצמי ולהוות חלק ממערך כולל של המסגרת הבית ספרית.

ליצירת קשר ישיר מלאו הטופס

ענה על השאלה: 10+31 = ? 

[thankyou"]

כיצד להגיע אלינו? - בר כוכבא 9 ירושלים


אבחון הפרעות קשב וריכוז בירושלים

x