בית ספר תיכון חדש ע"ש רבין

תיכון חדש

תיכון חדש – בית ספר טוב לגדול בו

תיכון חדש וגישתו ללימודים החינוכיים

תיכון חדש בתל אביב נוסד לפני 75 שנים על ידי חלוצים שהאמינו בערכים, בציונות, בתרומה לחברה ובמורשת היהודית. גם כיום, עם חלוף הדורות ועם שינוי חזות העיר כולה ובית הספר בפרט, השאיפה והמטרות נותרו כפי שהיו: להעניק לתלמידי כיתות ז עד י"ב חינוך ערכי, איכותי וברמה הגבוהה ביותר, תוך שאיפה למצוינות, תגליות חדשות ובאופן כללי – רצון להעניק לתלמידים חיים מלאי פעילות, ערכיות ומשמעות. כל זה נעשה אפשרי בזכות השקעת בית הספר בפעילויות חברתיות ושיעורים מגוונים בתחומים מעשירים המספקים עיסוק והנאה לכל תלמיד.

בית הספר תיכון חדש ממוקם בלב העיר תל אביב. כיום לומדים בבית הספר 1300 תלמידים, מלמדים 124 מורים יחד עם 20 עובדים נוספים העוזרים לבנות את דור העתיד של מדינת ישראל. ההישגים של תיכון חדש מדברים בעד עצמם – זכאות לבגרות של 90.6% ו-20.2% של מצטיינים מדי שנה. תיכון חדש מעניק לחברה הישראלית את המובילים בתחומים רבים, בתחומים האקדמיים, האומנותיים והחברתיים. בכדי לקבל את החינוך האיכותי ביותר במרכז הארץ, כדאי מאוד לבדוק את המגמות השונות שמציע תיכון חדש ולהעניק לתלמיד את הבסיס שהוא צריך לחיי הצלחה.

האווירה החברתית הייחודית של תיכון חדש

תיכון חדש שם דגש על יצירת נוער ערכי, חברותי ובעל יכולות ורצונות לתרום כמה שיותר לחברה. ההנחלה של ערכים אלה אינה מתבצעת באופן שיטתי ובכוחניות, אלא במסגרת פעילויות חברתיות נרחבות המנוהלות באופן יומיומי, מה שהופך את התלמידים למורגלים לפעילויות למען הזולת, למען חבריהם ולמען החברה כולה.

פעילויות אלה כוללות גם את השיעורים הכלליים, גם את שעות המחנך וגם את הפעילויות הבית ספריות השונות כגון סדנאות, טיולים, ימי עיון ועוד. בעזרת הקניית מסגרת נכונה ואיכותית עבור הילדים, משיג בית הספר את המטרה הראשונית לשמה הוא נועד: לחנך. העשייה הזאת מושלמת על ידי תוכניות מיוחדות, המרחיבות את אופקיהם של התלמידים, כגון רובוטיקה, תעשידע ומבחר הרב של מקצועות לימוד נוספים מעשירים ומרתקים.

המקצועות הרבים והדרכים המגוונות להצטיינות בתיכון חדש

בית הספר התיכון חדש עוזר לתלמידיו למצוא את ייעודם בחיים בשלבים מוקדמים ביותר, זאת בעזרת הענקת אפשרות להתנסות בתחומים שונים, מה שעוזר לתלמידים לפתח את כישוריהם השונים מגיל צעיר.

להלן הרשימה של המקצועות המרתקים הממלאים את זמנם ומממשים את הפוטנציאל של תלמידי תיכון חדש:

אופטיקה יישומית, אזרחות, אמנות, אנגלית, ביולוגיה, גיאוגרפיה, הבעה ולשון, היסטוריה ספורט, כימיה, כלכלה, מדע המחשב, מדעים, מורשת ויהדות, מתמטיקה, סוציולוגיה, ספרות, ערבית, פיזיקה,פסיכולוגיה, צרפתית, קולנוע וטלוויזיה, של"ח, תושב"ע, תיאטרון, תנ"ך ותקשורת.

המגוון הזה מבטיח שכל תלמיד בתיכון חדש ימצא תחומי נוספים, מלבד מקצועות החובה, שיהפכו אותו לאדם טוב יותר ומאושר יותר. התחומים המגוונים בתחומי המדעים והאומנות – הם המאפשרים לתלמידים לפתח קשר יצירתי ועמוק יותר כלפי בית הספר, מה שמשפיע לטובה גם על הלימודים הכלליים.

תיכון חדש פיתח והשקיע במגוון כה רחב של מקצועות ההעשרה בכדי לאפשר לתלמידים למצוא בית אמיתי בין כותלי בית הספר ולעזור להם למצוא את מקומם בחיים אחרי סיום בית הספר.

ליצירת קשר ישיר מלאו הטופס

ענה על השאלה: 10+31 = ? 

[thankyou"]

 

בית ספר תיכון חדש ע"ש רבין, דרך נמיר 81, 03-5424401


הצג מפה גדולה יותר

x