בית ספר אוסישקין

בית ספר אוסישקין תל אביב

אודות בית הספר אוסישקין תל אביב

בית הספר אוסישקין בתל אביב נחשב לאחד מבתי הספר הקהילתיים הראשונים בישראל. המדובר הוא בבית ספר יסודי אשר שם לו למטרה לפעול למען חינוך התלמידים, וחיזוק הקשר שלהם לקהילה גם יחד.

חינוך מכל הסוגים
בין המסגרות החינוכיות בהן מתמחה בית הספר אוסישקין, ניתן למנות טיפוח אדם חברתי, יצירת הנהגות כיתתיות, פעילויות בקהילה ועוד. המטרה בכך היא דחיפת התלמידים למצוינות ו"יצירת" אדם חברתי, אכפתי, מוסרי ומעורב רגשית – כולל דגש על החיבור למסורת היהודית. כך, מונהגות בבית הספר כבר מספר שנים תכניות העשרה בנושאי התרבות העברית והחוויה היהודית.
כמו כן, ניתן בבית הספר דגש על חינוך ירוק לשמירה על איכות הסביבה, מונהגת תכנית "מפתח הל"ב" שעוסקת בהקניית ערך חשוב מסוים בכל ראש חודש. מפעם לפעם, נערכית בבית הספר אירועי "שיא", ביניהם שבוע הספר, יום המאה במתמטיקה, שוק אוכל וכן הלאה.
מסגרות הלימודים
מעבר למסלולי החינוך הרגילים, פועלות בבית הספר אוסישקין מספר מסגרות שיש לתת עליהן את הדעת. כיתות החינוך המיוחד, אשר הרישום אליהן הוא על-אזורי ועל-עירוני כאחד, מציעות לתלמידים מספר לא מבוטל של מטפלים בתחומים רפואיים ופרא-רפואיים.
כיתות ה-pdd, אשר מיועדות לתלמידים אוטיסטיים, נפתחו לפני כ – 13 שנה. מטרתם היא להעניק לתלמידים אלה את הכלים שיאפשרו להם להשתלב בחברה. לכל תלמיד מוצמד חונך משנתון גבוה יותר, והם מבלים יחדיו גם במהלך החופשות, במסגרות משלימות שונות.
מסלול מרכזי נוסף הוא מסלול הכיתות הרגשיות, שנועד לקלוט תלמידים עם בעיות מסוג זה, קשיים במיומנות החברתית ושאר מכשולים.

ליצירת קשר ישיר מלאו הטופס

ענה על השאלה: 10+31 = ? 

[thankyou"]

כיצד להגיע אלינו? - שמעון התרסי 31 תל אביב


הצג מפה גדולה יותר

x