בית ספר בבלי

בית ספר בבלי תל אביב

אודות בית הספר בבלי תל אביב

בית הספר היסודי בבלי ירושלמי, אשר ממוקם בתל אביב, פועל על פי העיקרון המרכזי של חינוך הומניסטי. במסגרתו, לומדים התלמידים, מעבר לנושאים הבסיסיים, גם ערכים תרבותיים חשובים, פיתוח כישורים חברתיים, לקיחת אחריות ועוד.

תכנית הלימודים מושתת על חינוך לדמוקרטיה, סובלנות, שוויון הזדמנויות, אחווה, יושרה ועוד, לצד הכרת התרבות והמורשת היהודית. כמו כן, ניתן בבית הספר בבלי דגש רב על הקשר בין התלמידים לקהילה ושיתוף פעולה זה בא לידי ביטוי ביותר מאשר מובן אחד. כך, התלמידים מתנדבים בקהילה, תורמים לעמותות שונות ועוד.

תכניות מיוחדות בבית הספר
בית הספר בבלי ירושלמי מצטיין במספר מסגרות לימוד חשובות. כך, תכנית החונכות אשר יצאה לדרך לא מכבר מחזקת את הקשר שבין תלמידי בית הספר הצעירים לאלה המבוגרים מעט יותר, הן במהלך יום הלימודים והן בפעילויות חברתיות שונות לאחריו.
כמו כן, דגש מהותי בבית הספר ניתן גם לשמירה על איכות הסביבה, וזאת במסגרת המובילות הירוקה. לצורך זה, נערכות בו פעילויות מגוונות, לרבות שבוע ניקיון, פרוייקט שיקום והכשרת גינה אקולוגית ועוד.

שימוש בטכנולוגיה
בבית הספר נעשה שימוש רב גם במחשבים ובאמצים מקוונים אחרים. פעילויות חינוך רבות נעשות באמצעים אלה, ובכלל זה חינוך רשתי, אתיקה, גלישה בטוחה, שיחות בצ'ט, סיפורים וירטואליים ועוד. כמו כן, בשנים האחרונות פועל בית הספר לקידום התקשוב, ומחבר את תלמידיו לאתרי תוכן מועילים דוגמת "אופק" או "בריינפופ".

ליצירת קשר ישיר מלאו הטופס

ענה על השאלה: 10+31 = ? 

[thankyou"]

כיצד להגיע אלינו - בית ספר בבלי - אונקולוס 8, תל אביב


הצג מפה גדולה יותר

x