בית ספר דוד ילין

בית ספר דוד ילין תל אביב

אודות בית הספר דוד ילין תל אביב

בית הספר היסודי דוד ילין, אשר ממוקם בתל אביב, נחשב למוסד חינוכי אינטימי, הנותן דגש על הקניית ערכים חשובים לתלמידים, וזאת לצד לימודי מקצועות הליבה. כך, חזון בית הספר הוא לחנך את תלמידיו לסובלנות, שוויון הזדמנויות, לקיחת אחריות, מנהיגות ושאר כלים שילוו את הצעירים גם שנים קדימה.

בבית הספר דוד ילין מספר תכניות לימודים עיקריות. הוא מציע לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים מסגרות טיפול ייחודיות, הנערכות על ידי מטפלים מוסמכים: כישורי חיים לכיתה, טיפול באומנויות, טיפול בשיטת אלבאום ועוד. בבית הספר מונהגות "כיתות חכמות", בהן הלימוד נעשה באמצעות מקרנים, לוחות מתקדמים וכדומה.

חינוך לטכנולוגיה ואיכות הסביבה
דגש רב בבית הספר דוד ילין ניתן לחינוך הטכנולוגי, וזאת מתוך ידיעה כי זו מהווה חלק מהותי בחיים של כולנו. התלמידים לומדים להשתמש במחשב לצרכיהם, ואף, במסגרת תחומי הבחירה השונים, מבצעים ניסויים ביולוגיים, פותרים חידות מתמטיות וכן הלאה.
בנוסף על כך, הרי שאיכות הסביבה עומדת אף היא במרכז התפיסה של אנשי בית הספר. כך, למשל, במסגרת השבוע הירוק אשר נערך בו, נערכות הרצאות בתחום, התלמידים מתנסים במיחזור או במשחקים חוויתיים הנוגעים לטבע ועוד. כמו כן, התלמידים משתתפים בפעילויות ספורט שונות, יוצאים לטיולים ולהצגות וכן משתפים ספרי קריאה במצעד הספרים.
מעורבות ההורים
ההורים מקבלים אף הם תפקיד חשוב במערך בית הספר, וזאת באמצעות תכנית הנהגת הורים. הם יוזמים פעילויות בתחומי הקהילה, מארגנים שיעורי עזר לתלמידים מתקשים ומתכננים שאר פעילויות חשובות.

ליצירת קשר ישיר מלאו הטופס

ענה על השאלה: 10+31 = ? 

[thankyou"]

בית ספר דוד ילין תל אביב - קהילת ורשה 12, תל אביב-יפו


הצג מפה גדולה יותר

x