בית ספר צהלה

בית ספר צהלה תל אביב

אודות בית הספר צהלה תל אביב

בית הספר צהלה נוסד בצפון העיר תל אביב כבר בשנת 1952. מאז, עבר הוא תהליכי פיתוח מקיפים, כך שכיום הוא נותן מענה מלא לתלמידים בכיתות א' עד ו'. התפיסה החינוכית של בית הספר מושתתת בעיקרה על מתן כלים מהותיים לכל תלמיד, ובכלל זה לקיחת אחריות, סובלנות, העצמה אישית, פיתוח כישורים אישיים ועוד.

מקצועות הלימוד בבית הספר כוללים את כל מקצועות הליבה (מתמטיקה, לשון, אנגלית, תנ"ך, היסטוריה וכו'), ולצידם מקצועות ייחודיים יותר, דוגמת כישורי חיים או מולדת. בבית הספר מונהגת מסגרת חניכה, הניתנת מטעמם של תלמידים בשנתונים גבוהים יותר, ומסייעת לכל אחד מהצדדים.

פעילות קהילתית
בית הספר צהלה פועל מתוך הבנה כי התלמידים הם חלק בלתי נפרד מהקהילה בה הם חיים, ומחנכים אותם לצורך זה: כך, הם לוקחים חלק בפעילויות בקהילה, תורמים לעמותות ועוד. ראוי לציין את שיתוף הפעולה בין בית הספר לבין הקהילה היהודית בלוס אנג'לס, במסגרתו התלמידים גם טסים לארצות הברית. המטרה בכך היא לא רק להעצים את הקשרים בין יהודי ישראל לארצות הברית, אלא גם את השייכות של התלמידים למסורת המאפיינת את המדינה בה הם חיים.
מעורבות ההורים
בית הספר צהלה מעניק להורים את היכולת לקחת חלק מהותי במתרחש בתוך כותלי בית הספר, ואף לשפר את החינוך בו. דיאלוג זה יוצר אמון בין כל המעורבים, מסייע להבין את סדרי העדיפויות הנהוגים בבית הספר וכן נותן מענה לתלמידים במגוון דרכים.

ליצירת קשר ישיר מלאו הטופס

ענה על השאלה: 10+31 = ? 

[thankyou"]

בית ספר צהלה - עשהאל3 תל אביב-יפו


הצג מפה גדולה יותר

x