Smart School – לימוד עצמי יעיל ומשפר הישגים

smart school

לימוד עצמי יעיל ומשפר הישגים עם Smart -School

האנשים שמאחורי השיטה

בית הספר האינטרנטי Smart- School מהווה את התוצאה הסופית של מעל ל-20 שנות ניסיון. ניסיון זה מהווה את הבסיס לשיטה אותה פיתחה אושרה אלפסי, במסגרת עבודה במגזר העסקי, הצבאי, והממשלתי. שיטה זו נבדקה לאורך שנים ארוכות, באמצעות פרויקטים שונים שביצעו אושרה אלפסי ומנכ"ל החברה אריק אלפסי במסגרות שונות החל משנת 1998. השיטה מבוססת על היכולות והמאפיינים הטבעיים של מוח האדם, ועל ידי ניצול המשאבים הטבעיים שיש לכל אחד מאיתנו, מצליחות ערכות הלימוד של Smart- School לממש את מלוא הפוטנציאל של כל תלמיד. המרכיבים שבאים לידי שימוש בהרכבת שיטת לימוד זו הינם: מודולריות של החשיבה שלנו, הדיוק ביצירת יחידות ידע והטמעתם במוח, שמירה על הגיון רציף, ניצול של שני החושים החשובים – הראייה והתגובה ללימוד החומר, ועקב כל אלה – יצירת סכמות חשיבה יעילות המאפשרות למידה יעילה.

הבעיות אותם בא לפתור Smart- School

בבתי הספר של היום, המורים לא תמיד מודעים להרכב הסטטי של מקצועות לימודים רבים, בין השאר – מתמטיקה ואנגלית. מדובר במעין פירמידות, המורכבות מיחידות של ידע, המאפשרות לפתור בעיות ומשימות ספציפיות, שהולכות ונעשות יותר ויותר מורכבות, ככל שהפירמידה גובהת. החיסרון של שיטה זו – במידה ו"אבן" אחת חסרה בכל הקונסטרוקציה, זה מביא לשיבושים בתהליכי הלמידה הבאים. כלומר, במידה ותלמיד הפסיד שיעור ולא הצליח ליישם יחידה מסוימת של לימוד, הוא יחוש בכך בהמשך, גם אם שאר הנושאים נלמדו בהצלחה. ככל שגדלים הפערים בידע, כך יורדים הציונים והביטחון העצמי של התלמיד. בנוסף, כאשר לא קיימת מודעות למאפיינים חשובים אלה של הלימודים, נוצרת בעיה נוספת – היעדר יכולת לימודית, שיכולה לבוא לידי ביטוי בצורה קשה ביותר בבחינות הבגרות, שדורשות התלמידים הכנה עמוקה ויסודית. גורם חשוב נוסף המשפיע על אופי הלימודי – זה התרגול. חשוב מאוד שהתרגול נעשה בצורה שמאפשרת ללמוד מכל אחת מהטעויות שעושה התלמיד. במידה והוא לא מבין את הסיבה לטעות, הוא יחזור בעתיד עד אינסוף. קיימת שיטה יעילה שנוסתה על סימולטורי טיסה בצה"ל, המאפשר שלא לחזור על טעויות. שיטה זו מיושמת בצורה מקסימאלית בתכניות ההכנה לבגרות של Smart -School.

תכניות הלימודים של Smart -School

Smart- School עובדת בשתי מתכונות: המתכונת הראשונה הינה שיפור ביצועים במקצועות האנגלית והמתמטיקה, על סמך שיטת הפירמידה שתוארה לעיל. שיטה זו מאפשרת לחזור לבסיס וליסודות של שני המקצועות, ולהתחיל להתפתח מאפס, תוך השלמת הפערים שנוצרו במהלך השנים. הקצב האישי שקובע לעצמו התלמיד מאפשר לו ללמוד בצורה יסודית, ליישם את החומר באופן המלא ביותר, ולדאוג לכך שהוא כבר לא יישכח.

המתכונת השנייה של Smart- School הולכת להיפתח בתחילת 2013, ומטרה הינה להכין את התלמידים לבחינות הבגרות בשישה מקצועות עיקריים: מתמטיקה (3 יח"ל), אנגלית (3,4, ו-5 יח"ל), היסטוריה, אזרחות, תנ"ך ואזרחות. ההכנה מתבצעת בשיטות שנוסו במסגרות שונות, כולל לימודים של טייסים של חייל האוויר, במגזר העסקי והממשלתי של ישראל. שיטות אלה מאפשרות ללמוד מכל טעות, ועד ליום המבחן לצמצם את מספר הטעויות בצורה מקסימאלית. התכנית מערבת גם את ההורים, על ידי שליחת משובים קבועים.

כיצד נרשמים ל – smart-school?

הלמידה מבוססת רישיון בסך 150 ₪ בחודש למקצועות המתמטיקה והאנגלית מכיתה ד' ועד כיתה יב'. משלמים פעם בחודש ולומדים כל החודש, ללא הגבלה את כל החומר הנדרש. 1,500 שיעורים, מבחנים ותרגולים עומדים באופן חופשי ופתוח לתלמיד בכל נושא.

רכישה ניתן לבצע במוקד הזמנות *2773 פרטים נוספים והדגמות באתר: www.smart-school.co.il

אנו מספקים שרות בכל רחבי הארץ


הצג מפה גדולה יותר

ליצירת קשר ישיר מלאו הטופס

ענה על השאלה: 10+31 = ? 

[thankyou"]
x