אבני יסוד – חינוך בגישה אחרת

אבני יסוד - עיצוב סביבה לימודית

מהי חברת אבני יסוד?

חברת אבני יסוד עוסקת בתחום מיוחד במינו, שמאפשר להעניק ללומדים בבתי הספר ידע חיוני וחשוב שיישאר בזיכרונם לאורך שנים ארוכות. פעמים רבות, הידע שנחרט בזיכרון התלמידים הינו לא זה המועבר במסגרת השיעורים, אלא מה שהם רואים במהלך ההפסקות, במסדרונות בתי הספר, על קירות הכיתה, ועוד. זו הסיבה לך, שלאורך שנים ארוכות הקירות בבתי הספר לעולם לא נותרו מיותמים. הם תמיד מקושטים בתמונות המהוות בסיס חינוכי חשוב – מפה של ארץ ישראל, תמונות של המנהיגים, מילות התקווה, מגילת העצמאות, ועוד הרבה פריטים המרכיבים יחדיו את המורשת של מדינת ישראל. חברת אבני יסוד מספקת את כל אלה בצורה חדשנית ומרשימה יותר, כזאת שתמיד תמשוך את עיניי התלמידים, ותגרום להם לזכור את הפרטים החשובים האלה, זאת מבלי להכריח אותם להיבחן על כך, ועוד. בנוסף, אבני יסוד מיצרים סביבות לימודיות על כותלי בתי הספר באמצעים אקולוגיים בלבד.

שיטות חדשניות להנחלת ערכים בבתי ספר

הדורות משתנים, וכך גם השיטות הלימודיות בבתי הספר. אך האם הן מתפתחות בקצב המתאים לשינויים המתרחשים בחברה הישראלית? הילדים של היום שונים אפילו מהילדים שמלפני עשר שנים. יש להם תחומי עניין אחרים, וכך גם קשה יותר לעורר בהם עניין בשיטות שעבדו לפני כמה שנים. עם זאת, ישנן דרכים שלעולם לא משתנות, ועדיין עובדות. יצירת סביבה לימודית הולמת הינה אחת משיטות אלה. המראה החיצוני של כיתות ושל בית הספר גם מלמד על איכות הלימודים בו, וגם מקנה ידע חשוב לילדים. הנוהג להציב מידע חשוב על קירות בית הספר החל עוד מלפני קום המדינה, ועם השנים השתנו האמצעים והמראה החיצוני, אך המהות נשארה כפי שהייתה – להציב את הערכים והבסיס הרוחני של החברה הישראלית והיהודית על הקירות, על מנת שהילדים יתנהלו באווירה הנכונה והאותנטית של המדינה שלנו. פעמים רבות המידע המוצג על הקירות משתנה בהתאם לזמן של השנה, או בהתאם לגיל התלמידים, אך הרעיון הכללי תמיד נשאר – להעביר את הערכים בצורה צבעונית, יפה ומשובבת עין.

התרומה של אבני יסוד לבתי הספר השונים

אבני יסוד זוהי חברה שנוסדה מתוך ההבנה העמוקה של החברה הישראלית, של ההוויה היהודית, וגם של התחום החינוכי באופן כללי. החברה מספקת מגוון רחב של מרכיבים היוצרים יחדיו סביבות למידה איכותיות, יפות, ומושקעות. ניתן להזמין אבני יסוד בנושאים רבים ומגוונים: יסודות הלאום היהודי, מנהיגים, משוררים, טבע, היסטוריה, תנ"ך, ועוד הרבה יותר. אבני יסוד מציגה את הנושאים החשובים האלה באמצעות אריחי קרמיקה הנוצרים בתהליך של הדפסה וצריבה בחום של 1,200 מעלות, מה שמאפשר ליצור תוצאה מרשימה ואיכותית ביותר. אבני יסוד יוצרים משטחים מרשימים ואיכותיים, התורמים ומשלימים כל תהליך לימודי וחינוכי. ניתן להזמין מגוון רחב ביותר של אריחים, וגם ליצור אריחים חדשים ומיוחדים בהתאמה אישית. החברה מעניקה ייעוץ ראשוני וליווי לכל אורך הדרך, עד שהאריחים מקשטים את קירות בית הספר ומשלימים את מלאכת החינוך החשובה. אבני יסוד מעבירים את הערכים החשובים ביותר של מדינת ישראל בצורה אסתטית ואיכותית, המלמדת לא רק את העובדות, אלא גם את הכבוד לצורה, צבע וטקסטורה.

נכתב ע"י: פורטל בתי ספר

אנו מספקים שרות בכל רחבי הארץ


הצג מפה גדולה יותר

ליצירת קשר ישיר מלאו הטופס

ענה על השאלה: 10+31 = ? 

[thankyou"]
x