מ.י.א שרותים במדבר – תמיכה בטיולי בתי ספר

מ.י.א שרותים במדבר

מ.י.א שרותים במדבר – ציוד ומנהלות לטיולי בתי ספר בשטח

חברת מ.י.א שירותים במדבר מציעה פתרונות לוגיסטיקה חשובים וחיוניים לשטחים הפתוחים. בין אם מדובר בטיול בית ספר, אירועים והפקות בשטח הפתוח, או אזור בנייה – מ.י.א שירותים במדבר מספקת את כל הציוד הדרוש על מנת שהמשתתפים ייהנו מכול הנוחיות הדרושה להם, ואף לא ירגישו שהם נמצאים הרחק מאוד מהציוויליזציה אליה הם התרגלו מזמן. במסגרת העבודה שלהם, מספקים מ.י.א שירותים במדבר את כל סוגי השירותים הכימיים, החל מהפשוטים והנגישים ביותר, ועד למפוארים ביותר.כמו כן החברה מספקת ציוד לוגיסטי לטיולי שטח – עוקבי מים לשתיה בכל הגדלים כולל ברזים ושוקתות, מקלחות שטח, גנרטורים ותאורת שטח, עצים למדורה, כלבי גז וגז לבישול, הובלת ציוד המטיילים, פינוי אשפה מהחניון ורכב חילוץ.לא פחות חשוב, מ.י.א שירותים במדבר מספקים לא רק את המוצר עצמו, אלא גם טיפול שוטף ודאגה לנוחות המשתתפים בכל עת. הצוות המקצועי והמסור של החברה עומד לרשות הלקוחות 24 שעות ביממה, ומבטיח להם נוחות מקסימאלית במהלך שהותם הרחק מביתם. בזכות העבודה המסורה של מ.י.א שירותים במדבר, תנועות נוער ובתי ספר רבים יכולים לצאת לטיולים ארוכים בשטח ללא כל דאגה.

הדקויות הטכניות של טיולים שנתיים ארוכים

למרות שילדים רבים כיום גדלים ב"חממה", בתי הספר בישראל מספקים את האפשרות לצאת לשטח ולחוות את החיים האמיתיים, מחוץ לתנאים הנוחים של חיי היומיום. עם זאת, גם הילדים, גם ההורים, וגם המורים של היום מעדיפים לקחת את הנוחיות של הציוויליזציה איתם. ולמה לא, הרי יש את כל האמצעים הדרושים לשם כך. כיום, אין כל בעיה להזמין שירותים המיועדים לשימוש בשטח הפתוח, עוקבי מים לשתיה ושטיפה , השטח יהיה מואר עם תאורת הלילה ועוד..בזכות הדקויות האלה, שעד לפני כמה שנים כלל לא נראו לנו אפשריים, היום ניתן להעביר זמן רב בשטח הפתוח מבלי לדאוג לדבר, ומבלי לחשוש מהרגע שבו הטבע ידרוש את שלו ויגרום לחפש אחר תנאים בסיסיים לשירותים או מים . בזכות עבודה נאמנה של חברות כמו מ.י.א שירותים במדבר, אפילו לאנשים הביישנים ביותר אין ממה לחשוש במהלך הימצאות ארוכה בשטח הפראי.

התרומה של מ.י.א שירותים במדבר להתנהלות הבית ספרית

חברת מ.י.א שירותים במדבר מנוסה מאוד בעבודה עם בתי ספר ומוסדות חינוכיים נוספים. בזכות העבודה הנאמנה שלהם, היחס האישי והאדיב כלפי כל לקוח, בעיקר כאשר מדובר בילדים, זכתה החברה למוניטין גבוה בקרב אנשי החינוך השונים. במסגרת פעילותה, החברה מספקת לא רק שירותים, אלא עוד מגוון מוצרים שהופכים את שהות הקבוצה בכל שטח פראי, ובעיקר במדבר, לנוחה והרבה יותר מהנה. מוצרים אלה כוללים: מקלחות שטח, עוקבי מים בכל הגדלים של מי שתייה, גנרטורים ואביזרי תאורה, גז לבישול, עצים למדורות, שירותי הובלות לשטח וממנו, ושירותי פינוי אשפה ורכב חילוץ. כך, בתי ספר שיוצאים לטיולים ארוכים בחיק הטבע יכולים להיות רגועים – יהיו להם גם התנאים הדרושים לשהות נעימה במקום. מ.י.א שירותים במדבר מספקים ציוד לטיולים נוחים ומהנים באזור דרום הארץ מזה 18 שנה, וממשיכים לעשות זאת בצורה איכותית, מקצועית ויעילה ביותר. צרו קשר עוד היום וקבלו את כל הציוד הדרוש לטיול שנתי בלתי נשכח.

שרות בכל רחבי הארץ


הצג מפה גדולה יותר

ליצירת קשר ישיר מלאו הטופס

ענה על השאלה: 10+31 = ? 

[thankyou"]
x