קבוצת טללים – ארגון טיולים לבתי ספר

קבוצת טללים

קבוצת טללים – רקע כללי

קבוצת טללים נוסדה בתחילת שנות כחלוצה בענף התיירות המאורגנת, אך עם השנים היא התפתחה והפכה לקבוצה של שש חברות, העוסקות כולן במרכיבי התוכן בתחומי התיירות, בתחומי החינוך, התרבות והידע. קבוצת טללים מייצרת חזון חינוכי, מעוף יצירתי, כבוד אנושי ועוצמה תיירותית בארץ ובעולם. הקבוצות המאוגדות תחת המטריה של טללים הן חברת טללים תיירות נכנסת לישראל, טללים אירועים, קבוצת אורפאן, פארק קולנוע, המרכז ללימודים גיאוגראפיים, וחברת טללים- חוויות חינוכיות. כל החברות קשורות ושזורות זו בזו לא רק מניהול כלכלי וחשבונאי משותף לכל החברות, אלא בתפיסת העולם החינוכית שהיעד המשותף שלהן הוא עיצוב זהותו של דור העתיד. עיקר פועלה של טללים- תיירות נכנסת הוא התאמת שירות והדרכה לבני נוער, סטודנטים ומגזרים נוספים, כשאחד מפועליה המרכזיים הוא ארגון והפעלת פרויקט תגלית בארץ, שמטרתו לחזק את הקשר שבין הדור הצעיר של יהדות התפוצות לישראל ומניעת ההתבוללות באמצעות גילוי זהותם היהודית. חברת טללים אירועים עוסקת בהפקה, ארגון וביצוע של כנסים, וועידות, נופשונים, תערוכות וטיולים, כאשר כל השירותים מסופקים תחת קורת גג אחת. האירועים המופקים כוללים לא אחת ימי גיבוש או הפקות מיוחדות עבור בתי ספר, כאשר חבילת השירותים מורכבת מבניית קונספציה ייחודית בהתאם לצרכי בית הספר.

חברה נוספת היא קבוצת אורפאן, אשר באמצעות הקריאטיביות המתפרצת, השימוש בטכנולוגיות מתקדמות והאיכות המקצועית, מפתחת הקבוצה מסרים ותכנים היסטוריים בדמות מעליות זמן במרכזי מבקרים ובמוזיאונים למדע, בירושלים, רומא, הודו ושאר מקומות בארץ ובעולם. פרויקט נוסף המשותף
לטללים וחברת אורפאן הוא פארק קולנוע ייחודי, שבו התוכניות מוקרנות עם אלמנטים קולנועיים כמו תלת מימד או טריוויה, סרטי איימקס וכדומה, כשהתכנים המועברים באמצעותם הם אדם ומלואו, מסע אל היקום, טבע פראי, עיין ערך זהות, המחדד את זהותנו כישראלים וכדומה. באמצעות התכנים הללו מועלות לא אחת שאלות פילוסופיות כמו שאלות בין רוח לחומר, גבולות ההישגיות והשאיפה להישגיות, ונושאים חינוכיים נוספים כמו החשיפה לסמים והתמכרויות, כשבין הלקוחות של המיזם נמנים צה"ל, הרשות למלחמה בסמים ואלכוהול, משרד החינוך, בתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים וחטיבות עליונות.

קבוצת טללים: חוויות חינוכיות כתוכניות העשרה לבתי הספר
טללים – חוויות חינוכיות מהווה את אחת החברות הטיולים המובילות בענף התיירות החינוכית . תחום ההתמחות של החברה הוא הפקת טיולים שנתיים, תכניות גיבוש, מסיבות, וקייטנות לבתי ספר, תנועות נוער, מוסדות וארגונים וקבוצות נוער מחו"ל. באמצעות טללים – חוויות חינוכיות הופך תחום ידיעת הארץ למסע חווייתי שונה, המשלב בתוכו צבעים רעננים, טעמים חדשים וריחות משכרים, שבאמצעותם הופכת החוויה לעוצמתית ושונה לחלוטין מכל חוויה אליה נחשפו התלמידים בעבר. התכנים החינוכיים מותאמים לתוכניות של משרד החינוך, ומוצעים בשילוב עם תוכניות ייחודיות עבור הטיולים והסיורים הלימודיים ברחבי הארץ, כשהקו המנחה בכל הפקות הטיולים הללו הוא אהבת הארץ כערך עליון. בין הלקוחות של טללים- חוויות חינוכיות נמנים בתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים וחטיבות עליונות, תנועות נוער מן הארץ ומחו"ל, אולפנות, ישיבות ומכללות. בין הפרויקטים לבתי ספר ישנן תוכניות חומש בהתאם לדרישות משרד החינוך, פעילות פנים בית ספרית, הפקת אירועי סוף שנה, ערבי גיבוש, אירועי בר מצווה שכבתיים, פעילויות גיבוש בית ספרית משולבת עם הורים, טיולי אתגר, אטרקציות ואירועי שטח ומחנות קיץ, כאשר כל השותפים בהפקה הינם גם אנשי חינוך וגם בעלי מקצוע מהדרגה הראשונה, אשר צברו ניסיון עתיר הן בחינוך הפורמאלי והן בחינוך הבלתי פורמאלי, אשר הקדישו את מיטב עשייתם ופועלם להקניית ערכי אהבת הארץ, כאשר בכל עת, כל המדריכים הינם בעלי תו תקן ומוסמכים מטעם משרד התיירות. בעת הפקת האירוע, בין אם מדובר בטיול שנתי או בין אם מדובר בהפקה פנים בית ספרית, ישנם מעקב ובקרה צמודים החל מהזמנת האירוע ועד תומו, זאת על מנת למנוע תקלות בלתי צפויות. מטרת קבוצת טללים היא להעמיק את ההיכרות של התלמידים והמטיילים מהארץ ומהעולם עם מרחבי הארץ ונופיה, ברגלים ובעיניים, ולהוסיף בכך נדבך נוסף בזיקה שבין האישיות לארץ.

נכתב ע"י: פורטל בתי ספר

כיצד להגיע אלינו?


הצג מפה גדולה יותר

ליצירת קשר ישיר מלאו הטופס

ענה על השאלה: 10+31 = ? 

[thankyou"]
x