קשת חוויות – יוצאים החוצה, מסתכלים פנימה

קשת חוויות

קשת חוויות: ארגון טיולים, ימי גיבוש וסדנאות גיבוש
ארגון של יום כייף אטרקטיבי או טיול שנתי אינו דבר של מה בכך עבור רכזי טיולים רבים במוסדות החינוך השונים. הדבר כרוך בתכנון, ארגון ותאום בין כל הגופים השונים, ועולה הצורך בלקיחת כל הפרמטרים השונים בחשבון, החל בהתאמת החוויה לצרכים של המוסד, דרך ארגון האישורים מהגופים השונים וכלה בהתאמת האטרקציה לסל התקציבי, תוך ראייה למרחוק, על מנת להיערך בהתאם לתרחישים בלתי צפויים. רכז טיולים מנוסה יודע כי אחד הפרמטרים החשובים ביותר בעת רקימת האטרקציה הוא הערך המוסף הטמון באותה החוויה. ערך מוסף ערכי, חינוכי וחווייתי אשר יחלחל ויוטמע בקרב התלמידים והמורים. אחת החברות המובילות בתחום ארגון ימי הגיבוש, סדנאות הגיבוש והטיולים המאורגנים בארץ היא חברת קשת חוויות, המתמחה בהשגת היעדים הארגוניים של הלקוחות השונים באמצעות פעילות חוויתית בלתי שגרתית, בדרכים ייחודיות המשלבות פעילות בטבע ואתגרים ככלי אפקטיבי ליצירת אינטראקציות לשם גיבוש ולימוד. קשת חוויות פועלת באמצעות מודל מעגלי אשר מתחיל בארגון האטרקציה באופן המותאם לצרכי הלקוח, דרך הפעילות הייחודית בשטח וחזרה אל הארגון, על מנת ליצור הטמעת התובנות ויצירת השינויים.

קשת חוויות: הפקת טיולים ייחודים המותאמים על פי צרכים
בחברת קשת חוויות קיימת מחלקת תיירות העוסקת בהפקתם של טיולים ייחודיים בהתאמה אישית לצרכי הלקוחות השונים, בין אם הלקוחות הם מוסדות חינוך, קבוצות נוער, ארגונים או חברות, כשהמטרה היא חשיפת המטיילים למקומות קסומים בחבלי ארץ בלתי מוכרים, אשר מפגישים את הטיילים עם הארכיאולוגיה, ההיסטוריה, הצומח, החי והדומם, בדרכים בלתי שגרתיות המותירות חותם עמוק בקרב המטיילים. קשת חוויות מתמחים בתכנון טיולים מאורגנים ומסלולים המותאמים לאוכלוסיות שונות כמו מסלולים למטיבי הלכת, טיולי אתגר להתמודדות עם הטבע, טיולים בעלי אופי ייחודי כמו אופי היסטורי, אופי ארכיאולוגי או לשם הכרת החי והצומח, וטיולים עבור אוכלוסיות בעלות מכנה משותף כמו בני גיל הזהב, פנויים ופנויות, קבוצות עובדים ומוסדות חינוך. הצוות של קשת חוויות מורכב ממורי דרך עתירי ניסיון המכירים כל שעל ושעל בארץ, אשר הוסמכו מטעם משרד התיירות. בנוסף למורי דרך, כולל ארגון הטיולים גם צוות ליווי במטרה להעניק מענה לוגיסטי לצרכיהם השונים של הלקוחות, כמו ארוחות, אטרקציות, כיבוד, לינה ודאגה עד לאחרון הפרטים.

קשת חוויות: סדנאות גיבוש, העצמה והעשרה
היעדים של סדנאות הגיבוש אותן מארגנת קשת חוויות הן ליכוד קבוצות אנשים באמצעות אירוע יזום, על מנת ליצור דפוסי פעולה משותפים, שבירת מחסומים וקירבה בין אנשים, על ידי דינאמיקה קבוצתית והפרחת "רוח צוות". מטרות נוספות הן הקניית מיומנויות מנהיגות ופיתוח כישורים חברתיים, פיתוח שייכות לקבוצה, העצמה קבוצתית ואישית, אהבת הארץ והקניית ערכים דרך פעילות חווייתית מאתגרת בתנאי השטח. הסדנאות הללו חושפות את המשתתפים אל המיומנויות הקבוצתיות והאישיות כמו התמודדויות עם מצבים של חוסר וודאות, מצבים של לקיחת אחריות וסמכות, הפעלת מנהיגות ויכולת עבודה בצוות על מנת להשיג את המטרה. חברת קשת חוויות מעבירה סדנאות באמצעות מנחה סדנאות מורשה, שהינו עתיר ניסיון בשיטת ה-O.D.T כשהתכנים ואופי הסדנה נקבעים בשיתוף פעולה עם המזמין. העקרונות לפיהם מונחים קשת חוויות הם מקצועיות, ניידות בארץ, שירות, אמינות ובטיחות. קשת חוויות מעסיקה צוות מקצועי ומיומן, אשר הינו ערוך לתת מענה בכל מקום ולכל פעילות, תוך הקפדה על לוח זמנים וכללי הבטיחות המחמירים ביותר. לרשות קשת חוויות רישיון עסק ופוליסת ביטוח המקיפה את כל פעילויות החברה.

סדנאות הגיבוש למוסדות החינוך, חברות וארגונים
קשת חוויות מתאימה את התכנים בסדנאות הגיבוש לצרכים האישיים של הלקוח. תנאי השטח השזורים בפעילות אתגרית, מעניקים את החשיפה של הפוטנציאל האישי הטמון בכל אחד מחברי הצוות ומעצימים את החוויה. הסדנאות המותאמות לבתי הספר הינן רבות ומגוונות. אחת הסדנאות המבוקשות היא סדנת גיבוש – בישול, בה מתבקשים המשתתפים להכין ארוחת גורמה ממצרכי מזון מאולתרים בתנאי השטח, כשבתום הפעילות זוכים המשתתפים לאכול את סעודת הגורמה המאולתרת. סדנא נוספת לבני נוער היא סדנת האתגרים המשולבת בפעילות אקסטרים, המחייבת הסתייעות באסרטיביות, כושר מנהיגות ואיתור "מנהיגים רדומים". סדנאות נוספות הן סדנאות לפיתוח צוות, סדנאות גיבוש – הישרדות, סדנאות גיבוש – "המרוץ למיליון", סדנאות גיבוש במטרה להרחיב אופקים וכדומה. בין אם מדובר בטיולים או סדנאות, קשת חוויות מעניקה למשתתפים חוויה ייחודית אשר יוצרת גיבוש ושבירת כל המחסומים הן בקרב התלמידים והן בקרב צוות המורים ואנשי ההוראה, תורמת להעלאת המורל ולחידוש מצבורי האנרגיה, ומחזקת את הקשר שבין המוסד הבית ספרי לבין התלמידים.

נכתב ע"י: פורטל בתי ספר

אנו מספקים שרות בכל רחבי הארץ


הצג מפה גדולה יותר

ליצירת קשר ישיר מלאו הטופס

ענה על השאלה: 10+31 = ? 

[thankyou"]
x