רפטינג נהר הירדן

ראפטינג נהר הירדן

רפטינג ומגוון רחב של אטרקציות בנהר הירדן
רכזי טיולים במוסדות החינוך תרים בכל פעם במסגרת תפקידם אחר חוויות ערכיות, ימי כייף, ימי אתגר ואטרקציות עבור תלמידיהם. המשימה הזו כרוכה ביצירתיות מחשבתית על מנת שהאטרקציה תהיה מהנה, ערכית, מאתגרת ובלתי נשכחת. אחת האפשרויות אשר עונה על כל ההתניות הללו היא רפטינג נהר הירדן המזמנת זירת אטרקציות אידיאלית, מרגשת, חווייתית בנוף הגלילי היפה והמרהיב ביותר בכל אזור הצפון. מתחמו של רפטינג נהר הירדן הינו בלב פיסת גן עדן ירוקה, הממוקם בצמוד לקיבוץ גדות, עשר דקות בקירוב מראש פינה. במתחם הרפטינג יישנו מגוון אטרקציות רחב הכולל רפטינג סוער ואתגרי המיועד לשייטים מקצוענים, שייט מתון בסירות נהר או בקיאקים והמיועד לכול הגילאים, אומגת ענק שאורכה כשבעים מטרים, אשר מסתיימת ישירות אל תוך מימי הנהר, טיול אופניים קבוצתי בתוככי הנופים עוצרי הנשימה, טיול ריינג"רים לאורכו של ערוץ הנהר אשר כולל ג'קוזי טבעי, טיול ג"יפים ואף פיינטבול עם כדורי צבע ומטרות חיות, ושלל רחב של אטרקציות נוספות.

שייט קיאקים, רפטינג, אומגת ענק, טיולי טרקטורונים ומגוון אטרקציות נוספות
ניתן לבחור ברפטינג או בשייט קיאקים, כשהגיל המינימאלי לרפטינג או שייט קיאקים הוא חמש, או לחלופין חמש עשרה ברפטינג סוער. בטרם הירידה לרפטינג או לשייט הקיאקים מתבקשים התלמידים להישמע להוראות הבטיחות של המדריך, והם צופים בסרטון ההדרכה. שייט הקיאקים במסלול הרגיל גדוש בצמחיית נחלים עשירה, עצי איקליפטוס ועצים נוספים, כשמסלול השייט חולף מתחת לגשר בנות יעקב ומסתיים במצודה צלבנית מסתורית בעלת סיפור מרתק. משך מסלול שייט הוא כשעה ורבע. אתגר נוסף בא בדמות אומגת ענק מגובה של 25 מטרים ולאורך 70 מטרים היישר אל מימיו של הירדן. הגלישה מתבצעת באמצעות רתמת בטיחות ומדריכים מיומנים. טיולי הריינג"רים והטרקטורונים הם לאורך ערוצו של נהר הירדן בין פרדסים וטבע גלילי, כשהוא מלווה בהסברים על האזור, תה צמחים והפתעות. חוויה בלתי נשכחת נוספת היא זירת פיינטבול מסעירה וסוחפת. הפיינטבול מהווה ספורט אקסטרים מלהיב וגדוש אדרנלין, אשר סוחף את משתתפיו אל תוך מערבולת של ריגוש וחוויה מסעירים במיוחד.

ניחוח המשכר מהול בנוף עוצר הנשימה של הגליל והחרמון המשקיף מגבוה
הפיינטבול הוא ספורט אקסטרים המשלב ומפתח חשיבה טקטית, יצירתיות, דמיון, מנהיגות וגיבוש קבוצתי. מגרש הפיינטבול ממוקם בחוות רפטינג נהר הירדן, והוא מתוחזק באמצעות צוות עובדים מקצועי, כשכל המתקנים, מקומות ההסוואה והמסתור עומדים בכל התקנים. רפטינג נהר הירדן מאפשר לערוך את האטרקציות במסגרת של יום אטרקציה בודד או במתכונת של מספר ימי אטרקציה, עם אפשרות של לינת שטח על נהר הירדן. המתחם המיועד ללינת שטח מורכב ממדשאה ירוקה, שמירה בשעות הלילה, תאורת לילה איכותית, מים זורמים, מקלחות ושירותים נקיים. קולות פכפוך המים, ציוץ הציפורים ונוף הטבע המרהיב מעניקים שלווה ורוגע, ומהווים ניגוד משלים לחוויה הסוערת והסוחפת. במקום יישנה גם מסעדה כשרה למהדרין המתמחה בבשרים, מאכלים אותנטיים מן הטאבון, תבשילי קדירה, מאכלי גריל עסיסיים, מבחר מגוון של סלטים, קינוח ושתייה חמה וקרה, כשהניחוח המשכר מהול בנוף עוצר הנשימה של הגליל והחרמון אשר משקיף מגבוה.

נכתב ע"י: פורטל בתי ספר

קיבוץ גדות

הצג מפה גדולה יותר

ליצירת קשר ישיר מלאו הטופס

ענה על השאלה: 10+31 = ? 

[thankyou"]
x