נתיב – ארגון טיולים ונופש

נתיב ארגון טיולים ונופש- ייעוץ, ארגון והפקת טיולים

כל רכז טיולים בית ספרי, מדריך שלח או רכז חברתי מודע לתהליך המורכב הכרוך בארגון טיולים, ימי כייף, ימי גיבוש או אטרקציות למוסדות חינוך. ארגון הטיולים הללו כרוך בתכנון המסלול, ארגון וטיפול בנושא ההסעה, ארגון הדרכה, לינה, כלכלה. במידה ומדובר בטיול בין מספר ימים, הארגון כרוך באבטחה, הערכות רפואית ופרמטרים נוספים כמו תיאום מדוקדק בין כל הגורמים, התאמת אופי הטיול לגילאי המטיילים , למטרה ולסל התקציב. כמו כן, יש להיערך אף לכל הפרטים הלכאורה שוליים, שהם בגדר "גורם עליון", על מנת שהתלמידים יצאו בשלום לטיול וגם יחזרו בשלום הביתה. אחד הפתרונות היעילים הוא הפנייה אל חברה המספקת את כל מכלול השירותים בתחום. חברת נתיב ארגון טיולים ונופש הינה אחת החברות המתמחות והמובילות במתן ייעוץ, ארגון והוצאה אל פועל של טיולים בכל רחבי הארץ עבור מוסדות חינוך, וועדי עובדים, וועדי מורים, מוסדות ציבוריים, עיריות, רשויות מקומיות, חברות פרטיות ומפעלים.

נתיב ארגון טיולים ונופש- מכלול שירותים המותאמים אישית לצרכי הלקוחות

חברת נתיב ארגון טיולים ונופש מספקת את כל מכלול השירותים הקשורים להוצאתם לפועל של טיולים מסוגים שונים שביניהם טיולים חד יומיים, טיולים בני מספר ימים, ימי כיף, ימי שיא, ימי גיבוש ואטרקציות ייחודיות כמו סנפלינג, טיולי ג'יפים, גמלים וטיולי בר מצווה בית ספריים או פרטיים. חברת נתיב ארגון טיולים ונופש נמצאת בקשר עסקי עם בתי המלון, צימרים, בתי הארחה וגופים נוספים בכל רחבי הארץ, אשר עוסקים בתיירות פנים .בין מכלול השירותים מציעה החברה שירותי הסעה, שירותי הדרכה, לינה וכלכלה, אבטחה וכן מתן שירותי ייעוץ לבחירת אתרים המותאמים לאופי הטיול, לצרכי הלקוח והתקציב. שירותי ההסעה כוללים אוטובוסים חדישים ומאובזרים מחברות הסעה מורשות. צוות המדריכים מורכב ממדריכי טיולים ומורי דרך עתירי ניסיון ובעלי רישיון להדרכת טיולים מטעם משרד החינוך. שירותי הלינה מותאמים לדרישות הלקוחות השונים, החל מלינות בבתי מלון, דרך לינות בכפרי נופש, אכסניות וכלה בלינות שטח.

נתיב ארגון טיולים ונופש- טיולים ומיזמים חינוכיים למוסדות החינוך

הכלכלה שמציעה חברת נתיב ארגון טיולים ונופש הינה כשרה, מלאה ומורכבת מארוחות בוקר, צהריים וערב איכותיות, המסופקות לכל מקום ברחבי הארץ. האבטחה שמספקת החברה מאושרת על ידי משרד החינוך, משרד הפנים ומשטרת ישראל. חברת נתיב מציעה מגוון אפשרויות להפעלה במסגרת הבית ספרית, כפעילות שכבתית או כלל בית ספרית, ומאפשרת גם רכישת טיולים, ימי שיא וימי כייף, פעילויות חד או רב יומית, מיזמים חינוכיים וכן מערך הסעות כחלק מהחבילה של מכלול השירותים הכרוכים בארגון הטיול או באופן פרטני. חשוב לציין כי כל הפעילויות אותן מציעה חברת נתיב מלוות בצוות של מדריכים מנוסים ובמערך הרפואי של החברה, הכוללת : מאבטחים, מגישי עזרה ראשונה וחובשים, בין אם הפעילות הינה בתוך מסגרת בית הספר ובין אם זהו טיול או אטרקציה מחוץ לבית הספר. הפרויקטים החינוכיים אותם יוזמת חברת נתיב מותאמים לתוכניות הלימודים במוסדות החינוך, לצרכי בית הספר ולגילאי התלמידים. בחברת נתיב ארגון טיולים ונופש מקפידים על איכות השירות, כשהקו המנחה הוא הענקת חוויה בלתי שגרתית ובלתי נשכחת, כששביעות הרצון של הלקוחות היא כרטיס הביקור האמיתי של החברה.

נכתב ע"י: פורטל בתי ספר

אנו מספקים שרות בכל רחבי הארץ


הצג מפה גדולה יותר

ליצירת קשר ישיר מלאו הטופס

ענה על השאלה: 10+31 = ? 

[thankyou"]
x