סמארט סקול – תוכנות למוסדות חינוך

סמארט סקול

Smart School- בית התוכנה המוביל בתחום הטכנולוגיה בחינוך

חברת סמארט סקול הינה הספק המוביל בארץ בתחום הטכנולוגיה בחינוך. הקו המנחה את החברה הוא הפשטות של התפעול והנגישות מכל מחשב ובכל עת. החברה מספקת שירותים מגוונים כגון שיבוץ מערכת שעות, מערכות תקשורת, מערכת לניהול אירועי משמעת וציונים וכדומה. סמארט סקול רכשה את חברת גראד תוכנה ופרויקטים לרבות מוצריה המובילים סקול זון, שוטף ויהלום- לארגון והפצת שינויים מערכתיים וכן את תלמ"ש לבניית מערכת שעות. מידי יום עובדים מאות בתי ספר בכל רחבי הארץ עם מוצריה של סמארט סקול בשל מגוון הפתרונות המקיפים והבלעדיים.

Smart School- המערכות המתקדמות ביותר

כל מוצריה של Smart School הינם פרי פיתוח של צוות החברה. החברה מפתחת מידי שנה מגוון מוצרים חדשים, לצד פיתוח מתמיד ותחזוקה שוטפת של מוצרים קיימים, על פי דרישת הלקוחות ועל פי התמורות שחלות במערך החינוך הארצי, לרבות התאמה לשינויים שחלו בעקבות הרפורמות "אופק חדש" ו-"עוז לתמורה". סמארט סקול משלבת ידע טכנולוגי מתקדם לצד הבנה פדגוגית מעמיקה, במטרה לספק מענה למכלול צרכי המוסד והנפשות הפועלות בו, החל ממנהל המוסד וכלה בתלמיד והוריו. המערכות של החברה מהוות נדבך מרכזי בכל אותם התהליכים השגרתיים והיומיומיים של המוסד, והן חוסכות זמן וטרחה, מחזקות את חזותו ומייעלות תהליכים.

מערכת אינטרנטית לניהול אירועי משמעת וציונים ומידע פדגוגי מכל מקום ובכל זמן

סמארט סקול הינה מערכת אינטרנטית המאפשרת ניהול מידע בית ספרי מכל מקום ובכל עת.
זוהי מערכת חכמה לעיבוד נתונים ומידע, אך יחד עם זאת פשוטה קלה ונוחה להזנה, אשר חוסכת לעובדי ההוראה שעות רבות של עבודה ומאפשרת שקיפות מידע אל מול תלמידים והורים בהתאם לשיקול דעתו של המוסד החינוכי. המערכת מפיקה ומעבדת דוחות אירוע משמעת וציונים, סטטיסטיקות ופילוחים מאפשרת גם הפקת תעודות בזמן אמת.

Smart Screen- "המסך החכם"

"המסך החכם" מבית סמארט סקול מהווה מערכת לניהול תוכן אינטראקטיבי מעל גבי מסכים תלויים בכל רחבי המתחם. המערכת משמשת בתי ספר, מוסדות אקדמיים, מוזיאונים, ספריות, בתי מלון מתנ"סים וכדומה. באמצעות המערכת אינטרנטית קיימת אפשרות של עדכון תכנים במסכים השונים מכל מחשב המחובר לאינטרנט, בדרך פשוטה ונוחה לתפעול. ניתן באמצעות ה- Smart Screen לתזמן הודעות על פי טווח תאריכים, חגים ומועדים או ימות השבוע, כשהמערכת משמשת להעברת הודעות בעיצוב חדשני, להצגת גלריות תמונות, קליפים, וסרטונים ואף להצגת חדשות בפס גלילה תחתון.

שיבוץ מערכת שעות באמצעות מיטב המשבצים

סמארט סקול היא החברה המובילה בתחום שיבוץ מערכת השעות. הניסיון, הידע וההבנה שצברה החברה בתחום מיקמו אותה כחברה ללא מתחרים. החברה משבצת מערכות תוך שימת דגש הן על המורכבות הטכנית והן על המורכבות שמביא עימו הממשק האנושי, כשהתוצרים הסופיים מספקים מעל ל-98% מהאילוצים והדרישות של בית הספר.

ניהול שינויי מערכת יומיים ודיווח לגורמים המתאימים

שוטף, יהלום וסופר סקול הינן תוכנות המנהלות את מערכות השעות בכל מהלך שנת הלימודים, ומעניקות מכלול פתרונות מושלם עבור בתי הספר. תוכנת השוטף אחראית לניהול שינויי המערכת השוטפים כמו מילוי מקום, ניהול לוח מבחנים, משגיחים בכיתות וכדומה. באמצעות לחיצת כפתור אחת מאפשרת תוכנת הסופר סקול העברת כל המידע אל האינטרנט לפי פילוח, ותוכנת היהלום אחראית לשידור הנתונים באופן ישיר אל המסכים החכמים בבית הספר ובחדר המורים.

Webtop – שולחן העבודה הלימודי

הווב טופ הינו שולחן העבודה האינטרנטי המאחד את כל מגוון השירותים הטכנולוגיים אשר משמיש בית הספר. זהו למעשה מוצר ייחודי, וראשון מסוגו בארץ, כאשר כל עובד הוראה, הורה ותלמיד ימצאו בשולחן העבודה הרלוונטיים להם את כלי העבודה והמידע, וייהנו מיכולת גישה וניהול המידע האישי מכל מחשב המחובר אל רשת האינטרנט.

נכתב ע"י: פורטל בתי ספר

אנו מספקים שרות בכל רחבי הארץ


הצג מפה גדולה יותר

ליצירת קשר ישיר מלאו הטופס

ענה על השאלה: 10+31 = ? 

[thankyou"]
x