נט-בוטיק – פלטפורמת מדייה אינטרנטית גם לבתי הספר

נט-בוטיק - חברה לפיתוח אתרים

רגע לפני שבונים את אתר האינטרנט החדש של בית הספר, ריכזנו בשבילכם כמב שאלות בסיסיות בעניין…

למה בדיוק צריך אתר אינטרנט בית ספרי?

בתקופה שבה האינטרנט הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו, בניית אתר אינטרנט בית ספרי מהווה את אחד מהכלים השיווקיים העוצמתיים ביותר. יחד עם זאת, מוסדות רבים אשר הפנימו את הפוטנציאל הטמון בהפגנת הנוכחות ברשת האינטרנט מיהרו לשכור את שירותיהם של מתכנתים, מעצבים גראפיים וכדומה, וכשעלה האתר שלהם אל הרשת הם לא חשו בתמורות מיוחדות כלשהן. הדבר נובע מתהליך כושל בבניית האתר. על מנת לממש את הפוטנציאל השיווקי הטמון באינטרנט חשוב לפנות אל חברה מקצועית ומנוסה בבניית אתרים.

כמה זמן לוקח לבנות אתר?

זמן בניית האתר תלוי במגוון גורמים כגון סוג האתר (אתר בית ספרי, אתר מוסדי, אתר תדמיתי, פורטל, בלוגים, אתר מכירות, אתר לוחות, מכירות פומביות וכדומה), סוגי הכלים בהם מסתייעים לבניית האתר, אופי הפיתוחים הייעודיים לאתר, כמות התכנים, התמונות והסרטונים לשיבוץ באתר ועוד. בתהליך בניית האתר חוברים מספר אלמנטים כגון תכנות נכון, עיצוב מושך, ניווט יעיל, תכנים מעניינים ומסקרנים אשר כתובים באופן ברור ושיווקי ומגוון שיקולים נוספים. תהליך בנייתו של האתר עשויה להימשך ימים ספורים, שבועות ולעתים אף מספר חודשים, כשהכול תלוי במורכבותו של האתר, תכליתו והחומרים המוכנים. לא אחת קורה גם ששלד האתר מוכן בטרם סיים הלקוח להכין את התכנים שברשותו.

"בנו לי אתר, אבל הוא לא מופיע בגוגל…"

לצערנו, חלק נכבד מהפונים אלינו הם כאלו שכבר יש להם אתר בפועל, אך זה איננו מופיע במנועי החיפוש, או לחלופין הוא מופיע בדף מספר עשרים. אתר הכתוב בטכנולוגיה מיושנת, שמילות המפתח שלו לא נבחרו בצורה הנכונה, והוא בעל תכנים בלתי ברורים ובלתי ממוקדים, עשוי להוביל לכך שמנועי החיפוש לא יאתרו אותו, או לחלופין ידרגו את האתר במקום נמוך. על מנת למנוע פספוסים מהסוג הזה, אנא דאגו לפנות רק אל המקצוענים בתחום, ואל תהססו לבקש לצפות באתרים אשר בנו.

האם ניתן לערוך שינויים ולעדכן את האתר באופן שוטף?

האתר שמספקת נט-בוטיק הינו אתר דינאמי, המאפשר עדכונים שוטפים ושינויים שונים מצד הלקוח.
נט-בוטיק מדריכה את הלקוח כיצד לערוך את השינויים הרלוונטיים כגון העלאת תמונות לאתר, עדכון תכנים, הוספת קטגוריות לקטלוג או מוצרים חדשים, בניגוד לאתר סטאטי שבו השינויים נערכים באמצעות מפתח האתר בלבד.

מה זה אתר אינטרנט נגיש?

רשת האינטרנט הפכה למרכיב בלתי נפרד מחיינו, ומספקת לנו מכלול רחב של שירותים בכל תחום אפשרי, החל מסיפוק מידע אקדמי, צרכני ומקצועי, דרך פעולות אקטיביות כגון רכישות, הזמנות ומילוי טפסים וכלה באפשרויות החברתיות והתרבותיות. יחד עם זאת, כ-20% מכלל האוכלוסייה הינם אנשים בעלי מוגבלויות קבועות בדרגות שונות, וכמחצית מן האוכלוסייה לוקה במוגבלות זמנית כלשהי. בשנה החולפת נכנס לתוקף חוק המחייב הנגשת אתרי אינטרנט לאנשים עם מוגבלות. חוק הוא לכאורה דבר מגביל. יחד עם זאת, הנגשת אתרים משמעותה הגדלת פוטנציאל התנועה אל האתר ופעילות הגולשים בתוכו, בין אם מדובר בהזנת פרטי קשר, רכישה או חשיפה שיווקית. במילים אחרות אתר נגיש רווחי הרבה יותר. נט-בוטיק מספקת ללקוחותיה אתרי האינטרנט נגישים ומותאמים גם לבעלי מוגבלויות על פי תקנות המחוקק.

x