"הכלים והכישורים שכל תלמיד צריך היום ולעתיד"

חברת דיבייט

חברת דיבייט חברת ההדרכה והייעוץ הגדולה בארץ לתקשורת בינאישית וניהול.

חברת דיבייט

אנו מכשירים כיצד לשכנע ולנהל באמצעות כלים המתרגמים אינטואיציה הקיימת בכולנו למתודולוגיה אותה ניתן לשכפל באמצעות הדרכות וייעוצים אישיים מחד, ומאידך באמצעות טכנולוגיה, סרטונים והובלת פרויקטים.

התלמידים רוכשים מיומנויות המלומדות על ידי חברת דיבייט בתכניות מנהיגות ודיפלומטיה במשרד החוץ, בתואר ראשון ושני בניהול ב-4 מוסדות אקדמאים בארץ, וכן בתכניות למנהלים ב-34 החברות המובילות  בסקטור העסקי בישראל ובחו"ל.

השיטה הייחודית של חברת דיבייט נלמדת כיום במעל 200 בתי ספר.

מיומנויות בתקשורת בינאישית מקנות לתלמידים מגוון כלים מתקדמים כגון: יכולת ביטוי – העברת וקבלת מסרים, יכולת התגברות על "פחד במה", חשיבה ביקורתית ויכולת בחינת כל נושא ועמדה "משני צדי המטבע".

התכנית המוצעת על ידי חברת דיבייט מותאמת לכלל התלמידים מכיתות ג'-י"ב, וניתן לחלק אותה על פי שכבות יעד ולפי הצרכים של שכבות הגיל השונות.

המיומנויות אותן מציעה חברת דיבייט "ניטרליות" וניתן להתאימן לכל נושא שנתי או ערכים אותם בתי-הספר מקדם. ההפעלות, הדוגמאות, ונושאי הדיון ייבחרו בהתאם. כל נושא או עיקרון אשר ייבחר ויועבר לתלמידים יעלה לדיון במהלך השיעורים וייבחן מכל צדדיו באמצעות הכלים אותם יירכשו בהכשרות.

אופן הכשרה-

המחשות צורך – המיומנויות והתרגולים נעשים על ידי חיבור לצרכים של התלמידים במסגרת עולמם הפנימי ומסייעים להבין למה הם לומדים את המיומנויות ומה התועלת המידית עבורם – בנוסף לתועלת החינוכית ארוכת הטווח.

לימוד ותרגול – כל השיעורים הנם מעשיים ולא רק תיאורטיים. הלימוד בכיתה הינו חוויתי המציג כיצד ליישם את הכלים, לצד סימולציות וקבלת משוב בונה.

הישגים בחינוך

ההשפעה של תכנית "תקשורת בינאישית" – ממצאי המשובים: (על פי ניתוח מדגמי של משובי התלמידים שלמדו את התכנית ב-50 בתי ספר ב-5 שנים – סה"כ  266 כיתות)

      הישגים גבוהים בלימודים – 86% מכלל התלמידים שהשתתפו בתכנית שיפרו את הציונים באופן משמעותי.

      שיפור תקשורת בינאישית בין תלמידים למורים – נרשמה עלייה ניכרת בקרב 80% מהתלמידים המשתתפים בתוכנית.

      הפחתת אלימות – ירידה בשיעור עד 80% ממקרי האלימות בקרב המשתתפים בתכנית. *אלימות בין בני נוער נובעת בעיקר מקשיים בביטוי עצמי. יכולת הביטוי של בני הנוער האלימים מוערכת כרבע מיכולת הביטוי של בני נוער שאינם אלימים.  (ע"פ מחקר של ברברה מור, דיקסי סינגר).

       פלטפורמה לדיון ערכי – מותאם לערכי ביה"ס ולנושא השנתי הנבחר של משרד החינוך.

דנה רבין- קונטנתה, מנהלת קשרי לקוחות 054-98090047 danar@debate.co.il

סרטון אודות החברה:

ליצירת קשר ישיר מלאו הטופס

ענה על השאלה: 10+31 = ? 

[thankyou"]
x