הרצאות לתלמידים – על ההרצאות של שוקי זיו

הרצאה לבני נוער לא חייבת להיות הרצאה על הצבא או הרצאה על הצלחה בלימודים (למרות שהרצאות מסוג זה חשובות מאוד). הרצאות לבני נוער יכולות להיות גם על נושאים מהחיים כמו למשל הרצאות על תרומת איברים. הרצאות לתלמידים יכולות להיות מעניינות מאוד וייחודיות במיוחד עם יהיה בהן תוכן כנה שלקוח מהחיים האמתיים שלנו. ההרצאות של שוקי זיו מדברות על הדרך הטראגית שבה הוא איבד את בנו בתאונת דרכים ועל הבחירה האמיצה שלו ושל בני משפחתו לתרום את האיברים שלו. שוקי מעצים בהרצאות שלו את נושא תרומת האיברים ומביא אותו לקדמת הבמה והתודעה הציבורית.

הרצאות לתלמידים – מיהו שוקי זיו

הרצאות לתלמידים יכולות להיות ייחודיות מאוד ומרגשות. שוקי זיו עובד לא רק כמרצה אלא גם כמאמן אישי וכמנחה קבוצות. בעבודה שלו שוקי מגלה רגישות רבה וכנות אשר באות לידי ביטוי גם בהרצאות אותם הוא מעביר. הרצאות אלו מלאות במוסר השכל ובלקח שיכול לעזור לכולנו בחיים. הסיפור ששוקי מספר יכול לאפשר לבני נוער רבים להיות מודעים לכך שניתן להפוך גם את המצבים הקשים ביותר בחיים כמו אובדן של אדם אהוב למצב ממנו אנחנו יכולים לצמוח ולהתחיל בדרך חדשה שתכבד גם אותנו וגם את מי שאהבנו ולא אתנו עוד.

הרצאות לתלמידים – הרצאות מרגשות מאוד

הרצאות לתלמידים חייבות להיות הרצאות מרגשות מאוד אחרת בני הנוער שישמעו את ההרצאה לא יזכרו אותה. ההרצאות של שוקי הן מאוד מרגשות והן יכולות לגרום לאנשים שמאזינים להם התרגשות רבה ותחושה של זיכוך. הנושא של תרומת איברים מהווה נושא שלא מדובר בו הרבה בשיח הציבורי שלנו וחבל שכך. שוקי מקדם את הנושא וגורם לאנשים רבים להיות מודעים לכך שתרומת איברים יכולה להציל חיים ולהוות המשכיות לאדם שאהבנו ושאיננו בין החיים יותר.

לסיכום, ניתן לומר, שההרצאות יכולות להיות ייחודיות מאוד והן יכולות לחדש לכל תלמיד אודות החיים שלו והן יכולות לגרום לילדים רבים לרצות לעזור לזולת ולסביבה בה הם חיים. לפרטים נוספים כנסו לאתר: http://avishai-ziv.co.il/nadav
x